niedziela, 21 września 2014
godzina 12:06

 


Czekamy na nowe strony klasowe w roku szkolnym 2013/2014


0 A B  
I A B C  
II A B
III A B C
IV A B C
V A B C  
VI A B  


I A B C D E F  
II A B C D E
III A B c D E F


Prognoza pogody




Zdrowa żywność







Katalog Gwiazdor


PLAN SZKOŁY


Osiągnięcia 2012/2013

Działalność ZS Nr 1
w r.szk.2012/2013

Akcje Charytatywne:

  1. "Podziel się Posiłkiem" - ogólnopolska zbiórka żywności dla dzieci potrzebujących w całej Polsce
  2. "Mikołaje są wśród nas" - zbiórka odzieży i zabawek na rzecz podopiecznych Domu dla Matek z dziećmi w Elblągu
  3. "Czerwonokrzyska Gwiazdka" - zbiórka produktów żywnościowych dla najbiedniejszych organizowana przez PCK
  4. "Bożonarodzeniowa Zbiórka Żywności" - organizowana przez "Caritas" przy Kościele św. R. Kalinowskiego
  5. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - ogólnopolska zbiórka pieniędzy dla chorych dzieci i seniorów
  6. Wielkanoc z PCK - zbiórka produktów żywnościowych dla najbiedniejszych organizowana przez PCK
  7. "Pola Nadziei" - ogólnopolska akcja, której celem jest pozyskiwanie funduszy na potrzeby lokalnych hospicjów.
  8. "Gorączka złota" - zbiórka pieniędzy na wypoczynek letni dla biednych dzieci organizowana przez PCK.

Projekty Edukacyjne:

  1. "Wesoła Pomarańcza" - zajęcia sportowe z minikoszykówki dla uczniów klas III SP i przedszkolaków organizowane przez nauczycieli wf Zespołu Szkół nr 1.
  2. "Jestem bezpieczny na drodze" - spotkania uczniów klas I SP z policjantami z Sekcji Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji.
  3. Program edukacyjny "Rajdy Piesze" związany z turystyką, krajoznawstwem i ochroną środowiska przyrodniczego naszego regionu realizowany w Zespole Szkół nr 1 przy współudziale Oddziału PTTK Ziemi Elbląskiej, Klubu Turystów Pieszych PTTK "Delta":
    • 50 Jubileuszowy Ogólnopolski Jesienny Rajd po Wysoczyźnie Elbląskiej
    • IX Złaz Mikołajkowy "Bażantarnia 2012"
    • 41 Ogólnopolski Złaz Śladami Żołnierzy Powstania Listopadowego
    • 37 Ogólnopolski Zlot Pamięci Narodowej do Nadbrzeża
    • 38 Ogólnopolski Wiosenny Rajd "EL-WI-RA"
  4. Akcja "Sprzątanie Świata" - sprzątanie osiedla i terenów przyległych pod hasłem "Kocham, lubię, szanuję … nie śmiecę"
  5. Projekty unijne współfinansowane przez EFS w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki:
    • "Eksperyment - edukacją przyszłości" - innowacyjny program kształcenia w elbląskich szkołach gimnazjalnych przedmiotu fizyka
    • "Innowacyjny Nauczyciel w Szkole XXI wieku" - podniesienie merytorycznych i metodycznych kompetencji nauczycieli
    • "Zajęcia praktyczno-badawcze w powiecie elbląskim. Pilotażowy program wdrożenia nowego przedmiotu nauczania w szkołach podstawowych i gimnazjach" - zwiększenie zainteresowania uczniów kontynuacją kształcenia na kierunkach przyrodniczych
    • "Indywidualnie znaczy lepiej - wsparcie dla procesu nauczania początkowego w klasach I - III w elbląskich szkołach podstawowych i specjalnych ośrodkach szkolno-wychowawczych"
  6. Ogólnopolski program "Owoce w szkole" - kształtowanie odpowiednich nawyków żywieniowych uczniów klas I - III SP
  7. "Nowe horyzonty edukacji filmowej" - współpraca z kinem Światowid w ramach edukacji filmowej młodych widzów
  8. "Edukacyjny program muzyczny" - cykl lekcji muzycznych dla uczniów klas 0 - III prowadzony przez Agencję MAT
  9. "Mikołajkowy Prezent Dla Ziemi" - zbiórka elektrośmieci na terenie osiedla "Nad Jarem"
  10. Comenius - Partnerskie projekty szkół - Program "Uczenie się przez całe życie" - współpraca ze szkołami w Hiszpanii, Grecji, Rumunii, Turcji, we Włoszech i na Węgrzech.
  11. "Wspólne działania - wspólne korzyści" - współpraca z Uniwersytetem III Wieku - integracja międzypokoleniowa: wspólne warsztaty, prelekcje, plenery, obchody Dnia Babci i Dziadka i festyn żeglarski.
  12. Ogólnopolski program "Mam haka na raka" - kształtowanie postaw prozdrowotnych poprzez umiejętną edukację i oswojenie młodzieży z tematyką chorób nowotworowych.
  13. I Ogólnopolska akcja społeczna "Czytam w podróży …Herberta" - upowszechnienie twórczości patrona Gimnazjum nr 4 Zbigniewa Herberta i zachęcenie do czytania utworów poety.
  14. Ogólnopolski program edukacyjny "Żyj smacznie i zdrowo" - propagowanie zdrowego stylu życia; program marki WINIARY.
  15. "Zajączkowy Prezent Dla Ziemi" - zbiórka elektrośmieci na terenie osiedla "Nad Jarem"
  16. Ogólnopolska akcja "Dotknij Teatru" - działania związane z popularyzacją teatru
  17. Międzynarodowa akcja "Godzina dla Ziemi" - ochrona naszej planety, przypomnienie o oszczędzaniu naturalnych zasobów Ziemi.
  18. Projekt "Zdrowo najedzeni" Tesco dla Szkół 2012 - zaprezentowanie praktycznego wykorzystania zasad zdrowego i rozsądnego odżywiania.

Osiągnięcia Gimnazjum Nr 4 przy Zespole Szkół Nr 1

Konkursy przedmiotowe:

  1. Laureaci i finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych:
    • Anna Wilk - laureatka konkursu z chemii
    • Mateusz Chromiński - laureat konkursu z fizyki
    • Sandra Bułak - laureatka konkursu z języka niemieckiego
    • Adrianna Kadziewicz - finalistka konkursu z języka polskiego, finalistka konkursu z języka angielskiego
    • Michał Bil - finalista konkursu z historii
    • Maria Kamińska - finalistka konkursu z języka polskiego
    • Karolina Radgowska - finalistka konkursu z fizyki
    • Paweł Gliniecki - finalista konkursu z języka angielskiego
    • Karolina Kowalicka - finalistka konkursu z języka angielskiego
    • Alan Domżalski - finalista konkursu z języka angielskiego
    • Aleksandra Szydzik - finalistka konkursu z języka angielskiego
  2. Międzynarodowy Certyfikat Zielonej Flagi - przyznany już po raz drugi.
  3. Ogólnopolski konkurs języka angielskiego "Multitest 2012":
    • Dawid Rybski - 13 miejsce w Polsce
    • Adrianna Kadziewicz - 15 miejsce w Polsce
  4. Etap gminny konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski" - Patryk Dalidowicz, Mateusz Zajdel, Radosław Wachnik, Szymon Terech - III miejsce
  5. V Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z ortografią na co dzień":
    Wiktoria Podawska, Michał Kowalski - zakwalifikowanie się do II etapu
  6. Ogólnopolska olimpiada języka angielskiego dla gimnazjalistów:
    Ada Kadziewicz, Karolina Kowalicka - awans do II etapu
  7. Międzyszkolny konkurs językowy dla gimnazjalistów - Aleksandra Szydzik - I miejsce
  8. V Ogólnopolski konkurs "Z ortografią na co dzień" - Wiktoria Podowska, Michał Kowalski - finaliści
  9. XVII edycja Konkursu na selektywną zbiórkę odpadów - I miejsce
  10. IV Międzygimnazjalny Konkurs "Nie pal - żyj dłużej" - Kamila Czerska - wyróżnienie
  11. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2013":
    • Radosłw Wachnik - bardzo dobry wynik
    • Patryk Dalidowicz - wyróżnienie
    • Szymon Terech - wyróżnienie
  12. Ogólnopolski konkurs na relację z akcji "Czytam w podróży ... Herberta" - wyróżnienie
  13. Olimpiada Regent College - Paweł Gliniecki - finalista
  14. Ogólnopolski Konkurs Albus 2013:
    • Aleksandra Szydzik - laureat - IX miejsce w Polsce
    • Karolina Radgowska - wyróżnienie - 15 miejsce w Polsce
    • Mateusz Chromiński - wyróżnienie - 15 miejsce w Polsce
  15. Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z języka angielskiego:
    • Karolina Kowalicka - laureat
    • Paweł Gliniecki - laureat
  16. Laureaci tytułu "Primus Inter Pares" - za wybitne osiągnięcia i zaangażowanie społeczne przyznane przez Klub Herbertowskich Szkół:
    • Mateusz Stawiak
    • Karolina Radgowska
    • Martyna Bukacka
  17. Ogólnopolski konkurs "Matematyka Innego Wymiaru" - Bartosz Wołodźko - 1 miejsce w powiecie, 2 w województwie, 40 w kraju

Konkursy artystyczne:

  1. Międzyregionalny konkurs plastyczny "Przyroda wokół Zalewu wiślanego" - Magdalena Sroka, Marta Kusowska - wyróżnienie
  2. Międzyszkolny konkurs "Kalendarze adwentowe":
    • Karolina Kozłowska - II miejsce
    • Michał Wojtczak - III miejsce
    • Aleksandra Dziadowiec, Joanna Fiodorowicz, Patrycja Cieślik - wyróżnienia
  3. Projekt Elbląska Jesień Literacka - konkursy międzyszkolne:
    • Konkurs na komiks - Artur Szramowski - III miejsce
    • Konkurs na wywiad z bohaterem literackim - Paulina Jabłońska - I miejsce, Klaudia Szklarska - II miejsce
    • Konkurs plastyczny "6xUśmiechnij się" - Paulina Sarapuk - I miejsce
  4. Międzyszkolny konkurs plastyczny "Kolory ptasich piór" - Laura Romańczuk - wyróżnienie
  5. XVIII Miejski Przegląd Przedstawień Kolędniczych - Zespół teatralny "Podaj dalej" - I miejsce
  6. VI Przegląd Grup Artystycznych "GIMART 2013" - Zespół teatralny "Podaj dalej" - I miejsce
  7. XII Przegląd Recytatorski "Sztuka Dialogu" - Joanna Fiodorowicz i Miłosz Kaczorowski - nagroda główna
  8. Wojewódzki konkurs plastyczny "Krajobraz wodą rzeźbiony" - Magdalena Sroka - nagroda główna
  9. Wojewódzki konkurs eko-literacki "O mądra wodo, któraś mnie urzekła":
    • Kacper Kwiliński - nagroda główna
    • Mateusz Chromiński - wyróżnienie
    • Karolina Gawerska - wyróżnienie
  10. Wojewódzki konkurs na prezentację multimedialną "Prawie wszystko o wodzie" - Szymon Balbuza - wyróżnienie
  11. XXVIII Grodzkie Forum Teatrów Szkolnych - zespół teatralny "Podaj dalej" - nagroda
  12. V Festiwal Amatorskich Zespołów Teatralnych "Deska" - Zespół teatralny "Podaj dalej" - III miejsce

Zawody sportowe:

  1. IX Ogólnopolska Gimnazjada w Koszykówce Chłopców - VII miejsce drużyny
  2. Finał Wojewódzki w Koszykówce Szkół Gimnazjalnych:
    • drużyna chłopców - I miejsce
    • drużyna dziewcząt - III miejsce
  3. XIV Gimnazjada - klasyfikacja generalna - II miejsce gimnazjum
  4. XIV Gimnazjada w indywidualnych biegach przełajowych:
    • Adrian Judek - I miejsce
    • Mateusz Czechowski - III miejsce
    • Natalia Rymar - I miejsce
  5. XIV Gimnazjada w sztafetowych biegach przełajowych:
    • drużyna dziewcząt - II miejsce
    • drużyna chłopców - III miejsce
  6. XXI Memoriał Zbigniewa Fedorczuka w koszykówce w Tczewie - drużyna dziewcząt - I miejsce
  7. II Memoriał Henryka Lenczewskiego w koszykówce w Białymstoku - drużyna chłopców - II miejsce
  8. XIV Gimnazjada w szachach:
    • drużyna dziewcząt - Sylwia Pietrzniak, Kamila Kacicka, Karolina Burdziak - I miejsce
    • drużyna chłopców - Patryk Dalidowicz, Kacper Dominik, Piotr Maciejewski - II miejsce
  9. Turniej rejonowy w koszykówce w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gimnazjum:
    • drużyna dziewcząt - I miejsce
    • drużyna chłopców - I miejsce
  10. XIV Gimnazjada w piłce ręcznej dziewcząt - II miejsce drużyny
  11. Wiosenne Zawody Wędkarskie dla Dzieci i Młodzieży - drużyna: Aleksandra Gałązka, Piotr Janowski, Patryk Dalidowicz - III miejsce w kategorii gimnazjów
  12. VIII Memoriał im. Janusza Kusocińskiego - Adrian Judek - II miejsce
  13. XIV Gimnazjada w lekkoatletyce:
    • 600 m
      • Adrian Judek - I miejsce
      • Agata Gostkowska - II miejsce
      • Paulina Cepa - III miejsce
    • 4 x 100m
      • dziewczęta - II miejsce
      • chłopcy - III miejsce
    • skok wzwyż
      • Krystian Huber - II miejsce
      • Justyna Podsiadły- III miejsce
    • skok w dal
      • Bartosz Majewski - III miejsce
    • pchnięcie kulą
      • Karolina Omelan - II miejsce
    • rzut oszczepem
      • Julia Kania - II miejsce
      • Adam Szczepanik - II miejsce
      • Natalia Sareńska - III miejsce
  14. XIV Gimnazjada w koszykówce dziewcząt - I miejsce drużyny
  15. XIV Gimnazjada w koszykówce chłopców:
    • drużyna kl. III - I miejsce
    • drużyna klas I - II miejsce

Inne:

  1. Udział delegacji dyrekcji, nauczycieli i uczniów w XIV Zjeździe Klubu Herbertowskich Szkół.
  2. Dzień z patronami - pierwsze Święto Szkoły
  3. Powstanie radiowęzła w Gimnazjum nr 4.
  4. Certyfikat "Dobrze zaPROJEKTowana Szkoła 2013" - za promowanie pracy metodą projektu oraz wspieranie młodzieży w podejmowaniu ambitnych wyzwań edukacyjnych
  5. Certyfikat ISO 9001:2009 dla Zespołu Szkół nr 1.



Osiągnięcia Szkoły Podstawowej Nr 11 przy Zespole Szkół Nr 1

Konkursy przedmiotowe:

  1. Laureaci i finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych:
    • Piotr Skowron - laureat konkursu z przyrody
    • Krzysztof Mgłosiek - laureat konkursu z przyrody
    • Szymon Borowiec - finalista konkursu z matematyki, finalista konkursu z języka angielskiego
    • Monika Lelujko - finalistka konkursu z przyrody
  2. Międzyszkolny konkurs "Matematyczna ruletka" - Michał Kowalski, Wojciech Kruba - II miejsce, Krzysztof Mgłosiek, Maciej Borawski - III miejsce
  3. Międzynarodowy Certyfikat Zielonej Flagi.
  4. Powiatowy konkurs matematyczny klas III "Mrówa" - drużyna: Remigiusz Kowalski, Patryk Szmit, Paweł Woliński - I miejsce
  5. Międzyszkolny konkurs językowy "Związki frazeologiczne - nasz chleb powszedni" - Kaja Marynowska, Piotr Skowron - III miejsce
  6. Ogólnopolski konkurs języka angielskiego "Multitest 2012" - Szymon Borowiec - 15 miejsce w Polsce
  7. Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna - tytuły laureata:
    • Kaja Marynowska - I miejsce w Polsce
    • Piotr Skowron - IV miejsce w Polsce
    • Agata Kowalewska - VI miejsce w Polsce
  8. Ogólnopolska Olimpiada Języka Polskiego OLIMPUS - tytuły laureata:
    • Krzysztof Mgłosiek - III miejsce w Polsce
    • Wiktoria Lasek, Michalina Majewska - VIII miejsce w Polsce
  9. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy "Matematyka Oxford Plus":
    • Szymon Borowiec - I miejsce w Polsce (laureat z wyróżnieniem)
    • Anna Fiodorowicz - II miejsce w Polsce (laureat I stopnia)
    • Krzysztof Mgłosiek - II miejsce w Polsce (laureat I stopnia)
    • Michalina Majewska - III miejsce w Polsce (laureat II stopnia)
  10. Międzyszkolny konkurs plastyczno-techniczny "Talerz pełen zdrowia" - Maciej Bojaczuk - III miejsce
  11. Ogólnopolski konkurs "Matematyka Innego Wymiaru" - Szymon Borowiec - 3 miejsce w województwie, 83 w kraju
  12. XVII edycja Konkursu na selektywną zbiórkę odpadów - wyróżnienie
  13. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2013":
    • Michał Kowalski - bardzo dobry wynik
    • Jan Karpiński - wyróżnienie
    • Filip Abucewicz - wyróżnienie
    • Emilia Bobrowicz - wyróżnienie
    • Michalina Majewska - wyróżnienie
    • Patrizia Błaszczyk - wyróżnienie
    • Monika Lelujko - wyróżnienie
  14. Międzyszkolny Konkurs Polonistyczny "W świecie baśni braci Grimm" - drużyna: Wiktoria Lasek, Michalina Majewska, Jakub Grabowski - I miejsce
  15. Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z języka angielskiego: Szymon Borowiec - laureat

Konkursy artystyczne:

  1. Międzyszkolny konkurs plastyczno - literacki "Jesienią ptaki odlatują" - Krzysztof Mgłosiek - laureat, Magdalena Bagrowska - wyróżnienie
  2. II Międzyszkolny Przegląd Pieśni Patriotycznych - "Świetliki z 11-ki" -Nagroda Grand Prix oraz I miejsce w kategorii zespoły szkół podstawowych
  3. II Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek - "Świetliki z 11 - stki" - I miejsce
  4. Ogólnopolski konkurs plastyczny "Gdzie jest zając?" - Patrycja Sarapuk - wyróżnienie
  5. Międzyszkolny Przegląd Piosenki Wartościowej: Michalina Majewska - I miejsce, Weronika Michalak - II miejsce
  6. Przegląd Piosenki Żołnierskiej Garnizonu Elbląg:
    • "Świetliki z 11 - stki" - I miejsce
    • Zespół "Chórek" - III miejsce
    • Aleksandra Mikłosz - wyróżnienie
  7. VII Międzyświetlicowy Festiwal Piosenki "Zwierzęta naszymi przyjaciółmi" - "Świetliki z 11-stki" - II miejsce
  8. Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny "Zwierzęta wokół nas" - II miejsce drużyny
  9. Certyfikat Przyjaciela Matematycznego ZOO.

Zawody sportowe:

  1. Finał Krajowy w Minikoszykówce Chłopców "ENERGA BASKETCUP" - VIII miejsce drużyny
  2. Finał Wojewódzki w Minikoszykówce "ENERGA BASKETCUP":
    • drużyna chłopców - I miejsce
    • drużyna dziewcząt - IV miejsce
  3. XXVII MIMS w klasyfikacji generalnej - I miejsce szkoły
  4. XXVII MIMS w lekkoatletyce indywidualnej:
    • Ewelina Pułtorak - I miejsce - 300 m
    • Nicol Lenckowska - II miejsce - 300 m
    • Paulina Donoch - II miejsce - rzut piłeczką palantową
    • Przemysław Orłowski - II miejsce - skok wzwyż
    • Mateusz Skop - III miejsce - skok wzwyż
    • Konrad Jakimowicz - III miejsce - skok wzwyż
    • Jakub Borysewicz - III miejsce - rzut piłeczką palantową
    Drużyna dziewcząt - I miejsce, drużyna chłopców - II miejsce
  5. XXVII MIMS w indywidualnych biegach przełajowych:
    • Patrycja Młynnik - II miejsce
    • Natalia Kosecka - III miejsce
    • Dominika Popławska - I miejsce
    • Patryk Tabaszewski - I miejsce
  6. XXVII MIMS w sztafetowych biegach przełajowych:
    • drużyna dziewcząt - II miejsce
    • drużyna chłopców - I miejsce
  7. XXI Memoriał Zbigniewa Fedorczuka w koszykówce w Tczewie - drużyna dziewcząt - I miejsce
  8. Międzynarodowy Turniej Koszykówki "Puchar Łomżyczki" - drużyna chłopców - II miejsce
  9. XXVII MIMS w szachach:
    • drużyna dziewcząt - Agata Antosik, Aneta Szpuga - II miejsce
    • drużyna chłopców - Michał Antosik, Patryk Czapliński, Maciej Borawski - III miejsce
  10. Mikołajkowe Zawody Pływackie:
    • Jakub Twardowski - II miejsce
    • Bartłomiej Chrzanowski - III miejsce
  11. Turniej rejonowy w minikoszykówce w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych:
    • drużyna dziewcząt - I miejsce
    • drużyna chłopców - I miejsce
  12. XVI Międzynarodowy Turniej Minikoszykówki Chłopców "Łomżyńska Zima 2013" - III miejsce
  13. XXVII MIMS w mini piłce ręcznej dziewcząt - II miejsce drużyny
  14. XXVII MIMS w 4-boju lekkoatletycznym:
    • drużyna dziewcząt - III miejsce
    • drużyna chłopców - III miejsce
  15. VIII Memoriał im. Janusza Kusocińskiego:
    • Dominika Popławska - I miejsce - kategoria klas V
    • Patrycja Młynnik - II miejsce - kategoria klas IV
  16. XXVII MIMS w koszykówce:
    • drużyna dziewcząt - I miejsce, III miejsce (klasa V)
    • drużyna chłopców - I miejsce, III miejsce (klasa V)

Osiągnięcia roku 2011/2012
Osiągnięcia roku 2010/2011
Osiągnięcia roku 2009/2010
Osiągnięcia roku 2008/2009
Osiągnięcia roku 2007/2008
Osiągnięcia lat poprzednich




Darmowe liczniki




Biuletyn Informacji Publicznej




Nadanie sztandarów


Nasza szkoła z lotu ptaka (zdjęcia lotnicze)



Wyniki naszych
poprzednich sond



Slajdowisko




Gimnazjum nr 4 w Elblągu

Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu

mapka - potwierdź wybór przyciskiem znajdź


nadesłał: M.Ł. IIc gim. 2007/08


Bezpieczny internet.pdf

nadesłała: A.C. IIe gim. 2009/10


Nauka wiersza na pamięć.pdf

nadesłał: M.J. IId gim. 2009/10


Gry Edukacyjne ze strony EDUGAMES.PL


Gra ze strony DODATKI.NET DARMOWE DODATKI NA BLOGA




Gry i zabawy


Grafika Download


NUMERY ALARMOWE

w górę © 2006 by Zespół Szkół Nr 1 w Elblągu 82-300 Elbląg, ul. Korczaka 34
strona www.zs1.elblag.com.pl
e-mail szkoła: zsnr1elblag@wp.pl  
e-mail strona: belfer@softel.com.pl